İstanbul Çiftehavuzlar’da özel bir anaokulunda müdür olan Beyza Dankal’ın Ceylin adında bir kızı var. İlker Yasin Solmaz, Defne Joy Foster’ın ölümünden kısa süre sonra çevresine “Oğlum çok küçük, onun daha fazla anne sevgisinden uzak büyümesini istemiyorum. Yeniden evlenebilirim” dediği duyulmuş, ancak Solmaz bu haberleri yalanlamıştı. Defne Joy Foster’ın annesi Hatice Foster ise aylar önce çıkan evlilik söylentilerine, ilk önce “Kızımın daha toprağı soğumadı, çok erken değil mi?” diyerek tepki göstermişti. Ancak acılı anne daha sonraki açıklamalarında, “İlker genç ve sağlıklı bir erkek. Henüz 31 yaşında, elbette evlenecek. Evlenmesini ve bir yuva kurmasını hem İlker için hem de torunum Can Kılıç için isterim. Bir yandan vicdanım sızlıyor, kızımı düşünüyorum ama bir yandan da mantıklı düşünmeye gayret ediyorum” demişti.

Akşam

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan 7 YIL HAPİS İSTENDİ başlıklı makalemizde Esra Balamir, Esra Balamir 7 Yıl Hapsi İsteniyor ve Esra Balamir Alışveriş Merkezinde Kavga hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, Okunma 01 Kas 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!