İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un başarılı teknik direktörü, ”Holosko maçı değiştirebilecek bir oyuncu.” dediği Radyospor’a yaptığı açıklamada, tedavisini ülkesinden sürdüren Filip Holosko’nun önümüzdeki hafta İstanbul’a geleceğini belirterek, şunları söyledi:
“Bir aksilik olmazsa 5 ya da 6. haftada takımla birlikte olacak. Holosko konusunda Beşiktaş’a teşekkür ediyoruz. Bize kolaylık gösterdiler. Holosko, oyunu değiştirebilecek. Sonuç üzerinde tesir edecek derecede önemli bir oyuncu. Her şeyden önce iş ahlâkı olan bir oyuncu. Onunla olmaktan mutluyuz. Beşiktaş’taki başarısı onun büyük takım oyuncusu olduğunu gösterdi. Zaten Slovak Milli Takımı’nda da oynuyor. Bu onun ne kadar iyi bir futbolcu olduğunu gösteriyor.”
GÖKHAN ÜNAL’DAN MEMNUNUM

Abdullah Avcı, son maçlarda net pozisyonları gole çeviremeyen Gökhan Ünal için ise, “Gökhan Ünal’ın oynama isteğinden memnunum. Kayserispor maçında müthiş bir gol attı biliyorsunuz. Ama kaçırdığı pozisyonlarda olacaktır. Önemli olan o pozisyonlara girmektir. Önemli bir futbolcu, bize katkı sağlıyor; ama önümüzdeki haftalarda daha da verimli olacak.” dedi.

CİHAN

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Google+ YouTube 

Yorumlar


Sen de Yorumla!