İlahi dinlemek istediğimizde ilk aklımıza gelen kuşkusuz Abdurrahman Önül’dür. Çünkü bizler ilahinin tadını onun söylediği ilahiler sayesinde alıyoruz. Tamam, bütün ilahilerimiz kulağa hoş geliyor! Hepsi birbirinden güzel ama şuanda Türkiye’de ve dış ülkeler olmak üzere ilahi video sitelerinde Abdurahman Önül’ün ismi tıklanma ilahileri dinlenme rekoru kırıyor. İşte son zamanların vazgeçilmeyen ve dinlenme rekorunu elinde tutan Hz. Osman İlahisi sizlerle. Allah yar ve yardımcınız olsun!..

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Çanakkale Devlet Hastanesi Randevu Alma başlıklı makalemizde Çanakkale Hastaneleri, Çanakkale Hastanesinin Telefonu ve Gelibolu Devlet Hastanesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!