Berat TV kanalında sıkça dinlemiş olduğum Abdurrahman Önül Medine Gülü ilahisini bugün siz değerli dostlarımla paylaşıyorum. Öyle güzel bir yorum yapılmış ki insanın bu ilahiyi dinlememesi elde değil gibi bir şey. Şuan ilahi video paylaşım sitelerinde tıklanma ve dinlenme rekorlarını alt üst eden bu ilahi gerçekten harikalarında ötesi. Ben sözlerimle fazla övgüler yağdırmayayım dinleyin gereken övgüyü sizler yorumlarınızda yağdırırsınız. İşte beğenilen ve dinlemeye doyulmayan Medine Gülü İlahisi sizlerle.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Çanakkale Devlet Hastanesi Randevu Alma başlıklı makalemizde Çanakkale Hastaneleri, Çanakkale Hastanesinin Telefonu ve Gelibolu Devlet Hastanesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!