Sivas‘ta yaklaşık bir hafta önce yoğun kış şartları nedeni ile arazide yiyecek bulamayınca kent merkezine inen aç kurtlar Devlet Su İşleri (DSİ) Bölge Müdürlüğü’nün güvenlik kemaralarına takıldı.

Kış şartlarının yoğun olduğu kent merkezinde bir hafta önce DSİ 19’uncu Bölge Müdürlüğü bahçesi içerisine inen kurtlar güvenlik kameralarınca görüntülendi.

Yiyecek bulamadığı ve aç kaldığı için kent merkezine indiği sanılan kurtlar sabahın erken saatlerinde güvenlik kameraları görüntülerine yansıdı. Güvenlik görevlilerinin Bölge Müdürlüğü bahçesinde dolaştığı sırada kameralara yansıyan kurtlar dikkat çekti. Bölge Müdürlüğü’nde görevli güvenlik personelinin sonradan farkettiği bir kurtun kent merkezi içerisine doğru kaçığı öğrenildi.

Binada görev yapan ve silahları olmayan güvenlik personelinin olası bir saldırıdan kurtuldukları dikkat çekiyor. Aç kurtların kent merkezi girişinde araziye yakın bölgede bulunan yere yiyecek bulma umuduyla geldikleri sanılıyor. Görüntülerde güvenlik görevlilerinin dolaştığı bölgelerde kurtların koşarak uzaklaştıkları ve zaman zaman da ağaçlık bölgelerde durarak etrafı kolaçan ettikleri görülüyor.

Funda KURT

Acsesini.Com Blog Editörü..

Bir önceki yazımız olan "Komutanlar Terfi Ettirilmeli" başlıklı makalemizde AYİM, Ergenekon Davası ve Son Dakika Gelişmeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!