AcSesini.Com, Seslisohbet, Seslichat, SeslisitelerPOPÜLER YAZILAR
SON YORUMLAR
ETİKETLER
AcSesini.Com, Seslisohbet, Seslichat, Seslisiteler

Teknolojinin ve insan pratik zekâsının sınır tanımadığı günümüzde internet chat odaları ve siteleri de değişime uğradı. Artık insanlar yazışarak sohbet etmenin yerine konuşarak sohbet ediyorlar.

Bu uygulama da seslisiteler olarak hizmet veren AcSesini sitesi sayesinde oluyor. Bu siteye katılan kişiler yeni arkadaşlıklar, yeni aşklar ve yeni dostluklar oluşturuyorlar. Burayı sadece arkadaş ve sevgili arayanlar kullanmıyor. Birbirinden kilometrelerce uzak olan aile bireyleri seslisiteler olanağını sunan sitemiz sayesinde bir araya gelerek hasret giderebiliyorlar. İnternet üzerinden görüşmeler yapıldığı için ekstra bir ücret ödemeniz de gerekmiyor.

Sitemizde Sesli Sohbetler Nasıl Yapılır?

Sitede sohbet edebilmek için öncelikle siteye üye olmanız gerekiyor. Daha sonra görüşmeler yapabilmeniz için bilgisayarınıza Activex programının kurulu olması gerekiyor. Eğer bulunmuyorsa indirip kurabilirsiniz.

Sitede rahatsız edilmek istemiyorsanız ya da engellemek istediğiniz kişiler için ignore programını kurabilirsiniz. Sitede konuşma odaları bulunuyor. İstediğiniz odaya girip kendinizi tanıtabilirsiniz. Web camden ya da laptopun kamerasından görüntülü konuştuğunuz için konuşmalarınıza ve görünümünüze dikkat etmeniz gerekiyor. Sitede müzik yayını da yapıldığından siz konuşurken arka fonda müzik dinleyebilirsiniz.

Blog'u Gönderen: acsesini acsesini
Blog'un Yayınlanış Tarihi: 03 Eki 2020- 17:33
16678 Görüntülenme
0 Yorum

KULLANICI YORUMLARISENDE YORUM YAZ