Yeni sezona bomba gibi giriş yapmaya hazırlanan Acun Ilıcalı ekibini güçlendiriyor. Ekim ayında Show TV’de ekrana gelecek olan “O Ses Türkiye” yarışması için Hadise ile anlaşan ünlü televizyoncu ikinci jüri üyesini de buldu. Acun Ilıcalı Hadise’den sonra şimdi de Mustafa Sandal’la anlaştı.

O Ses Türkiye yarışmasında jüri koltuğuna oturacak olan Mustafa Sandal twitter’ına, “ilk benden duyun istedim. ekim ayinda ‘o ses’ show tv.. acunla anlastik buyuk surprizlerimiz var:) maxi de geliyor o ayri tabi” yazdı.

Show TV’de ekrana gelecek “O Ses”in jürisinde Mustafa Sandal ve Hadise’nin yanı sıra 2 ünlü isim daha olacak.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Bir Ayrılık Haberi,Bir Aşk İddiası başlıklı makalemizde beren saat, beren saatin yeni aşkı ve engin akyürek hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!