Akrep Burcu ( 23 Ekim – 21 Kasım ) : Her konuda kendilerine güvenen kişilerdir ama enerjik olmak bir işi arzulu yapmak hobilerinin arasındadır. Cesur yürektirler ve tuttuklarını koparan cinslerdendir başladıkları işleri yarım bırakmayı sevmezler. Bakışlarıyla aklındaki düşünce ve duygularını karşısındaki insanlara çok çabuk belli ederler bakışlarındanda güçlerini anlamak kolaydır. Her konuda mantıklı hareket ederler amaki mantıksız yola çıktıklarında duygularını ortaya koyarlar o vakit tehlikeli olmaları kaçınılmaz olabiliyor. Dürüst olmaya önem gösterirler; kendini bilmez insanları bunun yanı sıra ukala davranış sergiliyenleri kesinlikle sevmezler. Kendilerince doğru karar aldıklarında asla taviz vermezler. Kolaylıkla kimseye inanmazlar ama inanmış oldukları kişileride asla ezdirmezler her zaman savunurlar. Çalışma konusunda sabırlıdırlar ve işlerine özen gösterirler. Cinsel ilişkiye aşırı düşkündürler bu konuda çok kıskançtırlar, ilişki konusundan kaçarlar ama iş icraata gelince suskunluklarını korurlar. Çevresindeki insanların güvenini çok çabuk kazanırlar düşene sırtlarını dayadıkları için ama kendilerine güvenen insanlara karşıda kuşkucudurlar. Bu yüzden akıllarındaki düşünceleri paylaşmaktan kaçınırlar. Maddi konuda şekilleri olduğu gibi manevi konuda da güçlüdürler. Hayatlarını kaybetmekten korkmazlar çünkü ölmek onlar için herşeyin sonu anlamını taşımıyor. Akrep burcuna sahip insanlar hastalanmaktan nefret ederler hastalandıklarında bile rahatsızlığı kabullenemez işlerine devam ederler. Mücadeleci ve aksiyon dolu sporlardan hoşlanırlar.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Arkadaş Arama Sitesi başlıklı makalemizde arkadaş arama, arkadaş bul ve arkadaş edin hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Aslan burcu kadını

Aslan burcu kadını

03 Ağu 2011
Akrep burcu erkeği

Akrep burcu erkeği

03 Ağu 2011

Yorumlar

Yorumlar(1 )
    • ÖzLeYiŞ 30 Ekim 2010

      teşekkür ederim paylaşımlarınız için….


Sen de Yorumla!