Çok sayıda itfaiye ekibinin müdahale ettiği yangında fabrikada büyük çapta maddi hasar meydana geldi. Yangın 01.00 sıralarında Mermerciler sanayi sitesi, 14. Cadde üzerinde bulunan bir imalathanede meydana geldi. Çıkış nedeni henüz belli olmayan yangın, ayakkabı boyası imalatı yapan imalathaneyi sardı. Çevrede bulunan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine itfaiye sevk edildi. Beylikdüzü itfaiyesinin müdahale ettiği yangın kontrol altına alınamadı.

İtfaiye eri yaralandı

Zaman zaman patlamaların yaşandığı yangına çevre ilçelerden gelen çok sayıda itfaiye ekibi müdahale etti. Yangına müdahalede bulunan bir itfaiye eri hafif şekilde yaralandı. Yaralıya ilk müdahaleyi olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptı. Yangın yaklaşık iki saatlik müdahalenin ardından kontrol altına alınırken, imalathanede büyük çapta maddi hasar oluştu.
Mehmet İlkay ÖZER / İstanbul (DHA)

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan You Kill Me başlıklı makalemizde 2007, Beni Deli etme HD İzle ve Beni Deli etme İndirmeden İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, Okunma 02 Ağu 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!