EVİNDEN ÇIĞLIK SESLERİ GELİYORDU

Amy Winehouse’ın ismini vermek istemeyen bir komşusu, polise verdiği ifadede, gece saat 02.00 sıralarında duyduğu seslere uyandığını, genç sanatçının cuma gecesi sabaha karşı ölmüş olabileceğini öne sürdü.

Komşu, “Sanki tuhaf bir seksi oyundan yükselen sesler gibiydi. Çığlık ve inilti sesleri geliyordu. Ayrıca evden bateri sesleri geliyordu” dedi. Amy Winehouse’ın evinde 200 bin Sterlin (550 bin TL) degerinde bir kayıt stüdyosu bulunuyordu. Komşusu, Amy’nin son gecesine dair, “Oldukça sakin bir kadındı. Bu sesleri duyduğumda şaşırdım, sanki o değil gibiydi. Ben de ağır bir madde kullandığını düşündüm” diye konuştu.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Morbi in sem quis dui placerat ornare. başlıklı makalemizde acsesini, bomba ve fullsesli hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!