Haber sayfasında okuduğum ciddi bir konuyu gene sayfama taşıdım lütfen bu konuyuda yabana atmayın çünkü gerçekten sizlerin sağlığı için çok önemli. Yaşlı insanlarımızın küçük beyin kanamasını meydana getiren ilaçlardan biri aspirin olduğunu öğrendim. Hani başımızı ağrıdığında bakkala koşup bir tablet alıp su yudumluyarak içtiğimiz aspirinin ne zararları varmışta haberimiz yokmuş. Düzenli baş ağrıları için aspirin kullananların beyninde küçük kanamalar meydana getirdiğini hollanda‘daki rotterdam tıp fakültesi doktoru açıkladı. Kendinizi yada çevrenizdeki sevdiklerinizi düşünüyorsanız alışkanlıktan vazgeçin.

Bu demek oluyorki doktor kontrolü olmadan ilaç kullanmayın faturasını ağır ödersiniz harbiden sağlıklı olmak kadar güzel birşey yok. Eğer yaşamayı, ömrünüzü uzatmayı istiyorsanız yapmanız gereken önce Yüce Rabbimize duacı olmak daha sonrada sağlık kontröllerinizi düzenli yapmak üzere doktorların kapısını çalmak faydanıza olacaktır.

Funda KURT

Acsesini.Com Blog Editörü..

Bir önceki yazımız olan Google Pagerank Sorgulama Siteleri başlıklı makalemizde Pagerank Ölçer, PageRank Sorgulaması ve Pr Öğrenme Adresleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!