13 askerin şehit olduğu Silvan saldırısı sonrası tehlikeli gelişmeler yaşanıyor. Hükümet terörle mücadelede yeni bir dönemi başlatma kararı aldı. Terör örgütü PKK saldırılarına hız kesmeden devam etti.

Ardından Öcalan’dan “Bundan sonra bu koşullarda ben yokum. Kendi aralarında anlaşıyorlarsa anlaşırlar, savaşıyorlarsa savaşırlar, ben karışmıyorum” açıklaması geldi.

Ve son olarak Bahçeli devreye girdi. MHP lideri Bahçeli, ülkenin tehlikede olduğunu savunarak, hükümetten PKK açılımının ve İmralı ile görüşmelerin bitirilmesini istedi.

Bahçeli “Vergi vermeyiz” diyen BDP’li Bengi Yıldız’ı “edepsizlik, densizlik, kendini bilmezlik” sözleriyle yerden yere vurdu.Bahçeli, AK Parti, CHP ve BDP’li milletvekillerinin özerklik incelemesi için yaptığı Avrupa turunu da topa tuttu.

BDP’nin özerklik ilanı ve son aylarda artan terör olayları MHP lideri Devlet Bahçeli’yi öfkelendirdi. Yazılı bir açıklama yapan Bahçeli hem BDP’lilere yüklendi hem de hükümete sert eleştiriler getirdi.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Abdurrahman Önül Medine Gülü başlıklı makalemizde Berat TV İlahileri, Medine Gülü İlahisi 2009 ve Medine İle İlgili Süper İlahi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!