Aralarında tutuklananların eşlerinin de bulunduğu bir grup, adliye önündeki Çırağan Caddesi’ni bir süre trafiğe kapatarak karara tepki gösterdi.

Aralarında emekli ve muvazzafların yakınlarının da bulunduğu kalabalık bir grup, öğle saatlerinde Beşiktaş’taki İstanbul Adliyesi önünde toplandı. Tutuklama kararı, atılan sloganlarla protesto edildi. Grup daha sonra, “Türkiye laiktir, laik kalacak” sloganları atarak Çırağan Caddesi’ni bir süre trafiğe kapattı. Tepkilerini alkışlarla dile getiren kalabalık grup, yaklaşık 15 dakikalık eylemin ardından yolu trafiğe açtı.

 
 

İHA

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Google+ YouTube 

Bir önceki yazımız olan ASELSAN İntiharlarında şok gelişme başlıklı makalemizde aselsan mahmut volkan ve burhaneddin volkan hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, Okunma 13 Şub 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!