Başak Burcu ( 23 Ağustos – 22 Eylül ) :Başaklar iş konusunda zeki, çalışkan ve yapıcıdırlar. Başarının zirvesine ulaşmak için ellerinden geleni yaparlar kesinlikle işlerini yarıda bırakmazlar. Pratikerlikleri sayesinde yaşanılan olaylara anında müdahale edebilirler. Çevresindekilere yardım etmeyi seveler amaki yardım ettiklerinden her zaman bir beklentileri vardır. Çalışma ve üretkenlik konusunda başarılı olan başaklar hayatları boyunca dinlenmeden çalışırlar. Tembellik onların hayat felsefesi kurallarında yer almaz tembel olmayı sevmezler. Yapılacak olan her işe sağlam adım atmak isterler, işlerinde basit hatalar yaşanmasın diye. Arkadaş çevresi edinirkende titiz davranırlar, kolaylıkla beğenen insanlar değildirler. İlişkilerinde mesafeli olanını severler fazla yılışık davranışlarda bulunmazlar. Kullanılmayı sevmezler bir başkası onları kullanmaya çalıştığında sert tepki verebilirler. Gelecekte sağlıklı ve huzurlu yaşantı sürdürmek için para birikimi yaparlar. Tutumlu şekilde para toplamaları bazen cimri olmalarına yol açıyor. Yaşantıları içindeki kuralda temizlikte önemlidir onlar için temizlik her zaman ön plandadır. Temizliğe değer verdikleri için sağlıklı beslenme taraftarı olan başak’lar sağlıklıdırlar. Kendi güzelliklerinede önem verirler ve onları dağınık, biçimsiz görmek nerdeyse imkansız denilebilir.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Arkadaş Arama Sitesi başlıklı makalemizde arkadaş arama, arkadaş bul ve arkadaş edin hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Okunma 01 Eki 2010

Benzer Yazılar

Aslan burcu kadını

Aslan burcu kadını

03 Ağu 2011
Akrep burcu erkeği

Akrep burcu erkeği

03 Ağu 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!