Bu sabah Kahire’de Başkanlık Sarayı çevresindeki gösterileri fotoğrafla görüntüleyerek bağlı oldukları medya kuruluşları aracılığı ile dünya kamuoyuna yansıtmak isteyen TRT Muhabiri Metin Tuğran’ın Kahire meydanına giderken Mübarek yanlılarının saldırısına uğradığını ve sadece kendi ülkesinin değil, tüm dünya kamuoyuna yönelik bilgi ulaştırma çabalarının önlendiğini belirten Birgit, “Metin Tuğra’nın yaralanacak şekilde şiddete maruz kalmalarını fotoğraf makinelerinin kırılmış olması ve hastaneye kaldırılmaları olayın vahametini göstermektedir” dedi.

Birgit, aynı saatler de ikinci bir Türk Gazeteci; Zaman Gazetesi Muhabiri İsa Şimşek’in de şiddet yanlılarınca dövüldüğünü belirterek, saldırıları kınadı. Birgit, “Mısır’daki basın meslek örgütlerinin bu ülkede çalışan yabancı gazetecilerin güvenliklerinin sağlanması için dayanışma göstermelerini bekliyoruz” dedi

ANKA

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Google+ YouTube 

Bir önceki yazımız olan Motorin, fuel oil, gaz yağı ve kalorifer yakıtına zam başlıklı makalemizde akaryakıt, bp ve ofisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,,,,,, Okunma 03 Şub 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!