Saç dökülmesi yaşayan insanlarımız için özel araştırmalar yaptım ve garanti bilgiler elde ettim bu yazımı bitkisel bioxcin şampuanı kullananlar okusun bilgileri açısından sağlıklı olacaktır. Piyasaya sürülen bu şampuanın yararı olduğu gibi zararı olduğunu da biliyor musunuz? Bir çok kullananın bilmediği kesin bilmeyenler dikkatle okusun. Ben kendim kullandığım için kısaca size iyi tarafını açıklıyım daha sonra kötü olan tarafını sizlere bildiricem. Ondan sonra size yarar hangisiyse ona göre kullanım yaparsınız.

Şampuanın İyi Yönü : Genellikle bu şampuanı kullananlar saçlarını güçlendirmek ve dökülen saçlara engel olmak isteyenlerdir. İşte bu nokta da bu şampuanın yararı dokunuyor güçlendirmesini, yıpranan saçların onarımını hepsini başarılı şekilde yerine getiriyor. Saçı dökülmüş insanlarda bunların ampul olan bakımını yapıyor bakımdan sonra başarılı sonuçlar elde ettiklerini her daim söylediğini televizyonların reklamların da görüyoruz.

Şampuanın Kötü Tarafı : Bu kullandığınız şampuanın pis tarafı bıraktıktan sonra meydana geliyor mesela sizler uzun süreli kullandıktan sonra normal şampuana dönüyorsunuz işte bu sırada kötülüğünü öyle bir görüyorsunuz kullandığınız için pişman bile olabilirsiniz. Ama unutmayın son pişmanlık fayda etmiyor. Saç kökleri bioxcinin bitkisel ilacına alıştığı için diğer şampuanları hazmedemiyor. Bu yüzden eskisinden daha çok dökülmesi an meselesi gibi bir şey kullanmadan önce hekim kontrolüne gidiniz yoksa tepenizde kalan diğer saç tellerinden de olabilirsiniz.

Funda KURT

Acsesini.Com Blog Editörü..

Bir önceki yazımız olan Google Pagerank Sorgulama Siteleri başlıklı makalemizde Pagerank Ölçer, PageRank Sorgulaması ve Pr Öğrenme Adresleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, Okunma 29 Eki 2010

Yorumlar


Sen de Yorumla!