Bitlis’te 2 gün süren kar yağışı sonrası bugün yüzünü gösteren güneşle birlikte görülmeye değer manzaralar ortaya çıktı.

Hüsrevpaşa Mahallesi’nde bulunan tek katlı evler adeta kara gömüldü.

Tatili fırsat bilen bazı çocuklar sokaklarda kayak yaparken, bazıları da pencereden bakmakla yetindi. Tarihi yapılar ve Üsküdar Parkı’nda bulunan Kız Kulesi maketi beyaza bürünürken, belediye bahçesinde bulunan ‘Çimlere basmayınız’ tabelası ilginç görüntüler oluşturdu.

Bu arada kar nedeniyle il genelinde ulaşıma kapanan 197 köy yolunun açılması için çalışmaların aralıksız sürdüğü, kar kalınlığının kent merkezinde 1, yüksek kesimlerde ise 1 metre 20 santimetreye ulaştığı belirtildi

İHA

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Google+ YouTube 

Bir önceki yazımız olan Yıkıma bu kez inşaat ustaları direndi başlıklı makalemizde bina, Bursa ve inşaat hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,,,, Okunma 03 Şub 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!