Boğa Burcu (20 Nisan – 20 Mayıs ) : Boğalar paraya çok önem verirler maddi konuda kimseye taviz vermezler. Birşeylerin sahibi olmak onların hayat felsefesi anlamını taşıyor. İş konusuna çok düşkünler ve sabırlı davranılar. Başlamış oldukları işi disiplinli oldukları için ve birde sabır konusunu ortaya koydukları için elindeki işi sonuna kadar devam ettirirler. Fakat riskli işlerden uzak dururlar, kendilerini güvenilir hissetmek isterler. Güvenilirlik konusunda başarılar ve merhametlidirler. Yardıma ihtiyaç duyan insanlara destek durmaktan hoşlanırlar. Yardımcı, sıcakkanlı, ve güvenilir olduklar için çevreleri tarafından hep aranan insanlardır. Rahat olma konusunda çok ciddi davranırlar. Para, hayalini kurdukları rahata ulaşmak için kullanmış oldukları araçtır. Fırsatçı olma konusunda ustadırlar ve dikkatli olmalarından dolayı fazla hata yapmazlar. Diğer burçların tam tersi spor yerine kilo alma tercihleridir. Beslenmelerine dikkat etmedikleri için şişko ve kalın vücuda sahiptirler.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Arkadaş Arama Sitesi başlıklı makalemizde arkadaş arama, arkadaş bul ve arkadaş edin hakkında bilgiler verilmektedir.

Okunma 01 Eki 2010

Benzer Yazılar

Aslan burcu kadını

Aslan burcu kadını

03 Ağu 2011
Akrep burcu erkeği

Akrep burcu erkeği

03 Ağu 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!