Gece sonunda bir restoranda dostlarıyla yemekte bir araya gelen Ersoy’un keyifli olduğu görüldü.

Bodrum’da kayınvalidesi Şehnaz Demirsat Yılmaz, sanat dünyasından dostları Feraye Işıl ve Haluk Kunter ile tekneyle gündüz koyları gezen Bülent Ersoy, gece eğlence mekanlarını turladı. Eğlenceye yemek arası veren Ersoy, Bodrum Limanı’ndaki Tango Restoran’a gitti. Bir grup arkadaşı ve işadamı Murat Onat ile birlikte yemek yiyen Ersoy’un, keyifli olduğu görüldü. Hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektiren Ersoy için yaklaşık 2 saat boyunca kendisine ait şarkılar çalındı. Bu durumun, Ersoy’u memnun ettiği görüldü.

‘DİVA BUSESİ’ KONDURDU

Saat 00.30’da restorandan ayrılan Ersoy, işletme sahibine teşekkür etti. Ayrılırken arkadaşlarından ses sanatçısı dostu Levent Egeli’yi de öptü. Basın mensuplarının tatiliyle ilgili sorularına Ersoy, “Tatildeyiz. Bodrum çok güzel. Sizlerde bizi çekiyorsunuz, her şey çok güzel, burada kendime geldim” dedi. Koyları gezen ve tatilcilerle hatıra fotoğrafları çektiren Ersoy’un bugün de mavi yolculuğa çıkacağı, yarın (çarşamba) İzmir’e gideceği belirtildi.

Bülent Ersoy’un gece restorandan sonra Torba Mahallesi’ndeki bir iş adamına ait villada dinlendiği kaydedildi.

Yaşar ANTER/BODRUM(Muğla), (DHA)-

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Sıla, Davut Güloğlu'ndan şikayetçi oldu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okunma 07 Eki 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!