Görüntülü canlı sohbet programlarının arasında en çok kullanılan Camfrog programı görünüyor. Camfrog sitesinde 6500’e yakın kanal bulunmaktadır. Bu kanallardan birine sahip olmak için 95,5 $ şeklinde ücret ödüyorsunuz. Aslında ben böyle programları pek fazla kullanmayı seven biri değilim ama mecbur konumu güncel ve insanların anlayacağı şekilde yazmam için test etmek amaçlı bilgisayarıma kurdum. Bilgi toplamak amaçlı 1-2 kanala girdim ama hep 30 ve üstü yaş grubundaki insanları gördüm 60 yaşında dedeleri bile gördüm orada. Sizde amcaların arasına katılmak istiyorsanız aşağıda bulunan linki tıklayarak programı bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

♣ Kurulum : Bilgisayarınıza program indirmeden sohbet etmek için yandaki linki tıklayınız. Kurulumsuz üyeliksiz görüntülü çetleşeceksiniz. Sorularınızı yorum kısmından bize ulaştırın cevaplama yapalım.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Benzer Yazılar

Internet Sansürü

Internet Sansürü

12 Mar 2014
En Gerçekçi Oyun

En Gerçekçi Oyun

05 Şub 2014
Seçmeli Dövüş

Seçmeli Dövüş

22 Oca 2013

Yorumlar

Yorumlar(1 )

Sen de Yorumla!