Her yaştaki insanımızın vazgeçemedikleri bir diğer bayan sanatçıda Candan Erçetin yaşına göre formunu ve sesini koruması hayran kitlesini fazlasıyla çoğalttı desek yeridir. Çıkarmış olduğu yeni albüm şarkılarıyla yeni resim görüntüleriyle gerçekten insanların aklından silinmeyecek çok hoş bayanlarımızdan birisi. Dilerseniz bu resimleri gözden geçirdikten sonra Müzik Videoları sayfamızdan bu sanatçımıza ait müzik kliplerini izleyebilirsiniz. Tüm bu dediklerimizi yaptıktan sonrada düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. İşte saç rengi kızıl ten rengi beyaz olan güzel sanatçının fotoları.

Candan Erçetin Fotoları

Hazırlayan: PCkopat
www.Acsesini.Com

Sesli SohbetSesli ChatKameralı SohbetAcsesini.ComSesli Sohbet Sitesi

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Telefonun ve Radyasyonun İnsana Zararı başlıklı makalemizde Radyasyon Zararları, Radyasyonlu Telefon ve Telefon Kullanmanın Zararı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Ayben Resimleri

Ayben Resimleri

16 Şub 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!