Ünlü modacı Cemil İpekçi, erkek arkadaşı Bekir Coşar ve Coşarın eşi Pınar Coşar ile birlikte Erol Evgini izleyerek eğlendi.

Ünlü modacı Cemil İpekçi, önceki gün ruhsatsız silah taşımaktan gözaltına alınıp serbest bırakılan erkek arkadaşı Bekir Coşar ve Coşarın eşi Pınar Coşarla geçen cuma Erol Evginin sahne aldığı The Plaza Otel Sky Barda eğlendi.

Dört yıl önce Pınar Coşar, İpekçinin kocasını alıkoyduğu gerekçesiyle karakola başvurmuş ve ünlü modacıya savaş açmıştı. Milliyetin haberine göre, geçen yıl doğum yaptıktan sonra da bebeği görmek isteyen İpekçiyi Okmeydanı Hastanesinden kovduran Pınar Coşar, sert tutumundan vazgeçti. Geçen günlerde Kemal Özkana oğlunu İpekçi ve kocasıyla beraber sünnet ettiren Coşar, cuma günü de İpekçi ile eğlendi. Eğlence sırasında Coşarın İpekçi ile kocasının ortasına oturması dikkat çekti.

Eylül IŞIK, Her rüzgâr savuracak bir toz bulur. Her hayal yaşanacak bir can bulur… Her düş gerçekleşecek bir umut bulur… Kolay bulunmayan tek şey güzel bir dostluktur…!

Bir önceki yazımız olan KENDİNDEN GEÇEN BÜLENT ERSOY başlıklı makalemizde bu kez beyaz straplez kostümünün azizliğine uğradı ve Şarkı söylerken kendinden geçen Ersoy hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!