Evet, kesinlikle patates cipsi sivilcelerin çıkmasında etkili olabiliyor. Çünkü içerisinde bulunan yağ oranı yüksek olduğundan cilde anormal bir alerji yapıyor. Buda aknelerinizin artmasına ve çoğalmasına sebep oluyor. Hele ki baharatlı olanlarından büyük boy bitiriyorsanız siz cildinize önem vermeyenlerdensiniz demek. Normal yaşantımızda vazgeçilmez gıda ürünlerinin önünde geliyor cipsi ama bu sivilcelerin çıkmasınız göze alıyorsanız afiyetle yiyebilirsiniz. Birde en önemlisi uzmanlar tarafından açıklanmıştır; cipsi kalp rahatsızlığı yapıyor ve kanser riskini yükseltebiliyor. Küçük çocukların geleceğini karartabilir açıklaması yapılmıştır. Bence uzak durmanız gerekenler kızartma türü yemekler ve böyle cipso türleri. Bunların yerine daha yararlı gıdalar tüketebilirsiniz sağlığınıza önem verin uzun ömürlü yaşayın tavsiyesini sunarız.

Funda KURT

Acsesini.Com Blog Editörü..

Bir önceki yazımız olan Google Pagerank Sorgulama Siteleri başlıklı makalemizde Pagerank Ölçer, PageRank Sorgulaması ve Pr Öğrenme Adresleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar(2)
    • Aydın 03 Nisan 2012

      bu konu artık iptal oldu böyle bir olay yok neymiş mide asidini artırırmış mide asidi ile sivilcenin ne alakası var kardeşim saçma sapan bilip bilmeden kanıt gösterde bak insanları yanlış bilgilendirme!

    • dilara 09 Eylül 2013

      ay ben mavi gözlerim sarı saçlarım beyaz yüzüzm cipsten nefret ediyorum


Sen de Yorumla!