Müslüman aleminin en mübarek günü Cuma’dır. Her Cuma Müslüman olan bir insan namazını kılar ve ibadetini yerine getirir. Bazı insanlarımız Cuma Namazının nasıl kılındığı hakkında bilgi sahibi değil. Bu noktada bilmemek ayıp değil diyor öğrenmemek ayıptır sözünü sizlere hatırlatıyorum. Bu laflarım üzerine Cuma günü Namazınızı nasıl kılacağınız hakkında video paylaşıyorum. Bu paylaşımdaki en büyük neden namazın nasıl kılındığını öğrenmenize yardımcı olmaktır. İzleyin ve namazın nasıl kılınacağı hakkında güzel görüntülü bilgilere sahip olun. Şimdiden Allah Namazınızı kabul etsin.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Çanakkale Devlet Hastanesi Randevu Alma başlıklı makalemizde Çanakkale Hastaneleri, Çanakkale Hastanesinin Telefonu ve Gelibolu Devlet Hastanesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!