Edinilen bilgiye göre, yaklaşık 1 hafta önce Canik ilçesinden bindirildiği otomobille İlkadım ilçesi Reşadiye Mahallesi’ndeki metruk bir eve götürülerek darbedilen ve kaldırıldığı Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’nde ölen Selçuk Sağlam (24) ile ilgili soruşturma tamamlandı.

Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin, soruşturma kapsamında, olayla ilgisi olduğu iddiasıyla gözaltına alınan Murat Cansız, Ferhat Cansız, Murat Kale, Mertcan Karaaslan, Mehmet Özgür, Yunus Diçer ve Aslıhan Fahriye Eroğuz’un sorguları tamamlandı.

İlk sorgularının ardından dün adliyeye sevk edilen söz konusu kişiler, çıkarıldıkları mahkemece gece geç saatlerde tutuklanarak cezaevine konuldu.

AA

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Google+ YouTube 

Bir önceki yazımız olan Hanefi Avcı hakkında, 9 yıl istemiyle dava başlıklı makalemizde 9, avcı ve dava hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, Okunma 03 Şub 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!