Almanya’nın Hamburg kentinde Guinness Dünya Rekorlar Kitabı hakemlerinin karşısına çıkacak olan Öztürk, kafada top döndürme ve topukta top sektirme dallarında rekor kırmaya çalışacak.

DÜNYA ŞAMPİYONUYLA KAPIŞACAK

Şimdiye kadar dört kez rekorlar kitabına giren ve büyük bir başarıya imza atan Sinan Öztürk, perşembe günü top sektirme alanında dünya şampiyonu İngiliz John Franworth ile karşılaşacak. Öztürk, rakibiyle futbol topuyla topukta top sektirme yarışına girecek. Her iki cambaz bir dakika içinde topukta 154’ün üzerinde top sektirmeye çalışacak. Bu alanda rekor 154 ile John Franworth’te bulunuyor. 2009 yılından beri top sektirme sporuyla uğraşan Sinan Öztürk, bireysel dalda ise 19.96 saniye olan kafada top çevirme rekorunu kırmaya çalışacak.

DENEMELERDE HER İKİ REKORU DA KIRDI

Rekorlar kitabındaki rekor sayısını 4’ten 6’ya çıkarmayı hedeflediğini, bu nedenle aylardır sıkı bir çalışma içinde olduğunu dile getiren Öztürk, “Şimdiye kadar dört kez Guinness Dünya Rekorlar Kitabı’na ismimi yazmayı başardım. Hedefim iki rekor daha kırarak bu sayıyı 6’a çıkartmak. Birinci denemem bir dakika içinde topukta topu 154’ün üzerinde sektirmek olacak. İkinci denemem ise dönen topu kafamda 19 saniyenin üzerinde tutmak olacak. Çalışmalarımda her iki rekoru da rahatlıkla geçiyorum. İnşallah rekor günüde başarırım” dedi.
Mehmet UZUN / Delmenhorst (DHA)

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan You Kill Me başlıklı makalemizde 2007, Beni Deli etme HD İzle ve Beni Deli etme İndirmeden İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Okunma 08 Eyl 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!