Elektronik müziğin dünyaca ünlü isimleri Fedde Le Grand, Adventure Club, Atmozfears, Bolier, Caked Up (Oscar Wylde), Dannic, Danny Avila, Noisecontrollers, Paris & Simo, Pham, Shapov, Sick Individuals, Sunnery James & Ryan Marciano, Twoloud, Vicetone, Arem Özgüç, Arman Aydın, Sercan Yanbay ve Sheldon Blake, ‘Life in Color Festival’ kapsamında 6 Ağustos Cumartesi İstanbul Life Park’ta binlerce müziksevere unutulmaz bir gün yaşatmaya hazırlanıyor.

‘Unleash’ ve ‘The Big Bang Tour’ şovlarıyla geçtiğimiz yıllarda İstanbul’a damgasını vuran dünyanın en renkli şovu ‘Life in Color’, bu yıl ilk kez gerçekleştirilen festival konseptiyle ‘One Colony’ ev sahipliğinde Miami’nin ardından ilk kez İstanbul Life Park’ta gerçekleşiyor.

2 Ana Sahne 22 DJ Performans

2 farklı ana sahne, 22 performans daha önce görülmemiş dev sahne tasarımları, rengarenk şovlar, dansçı ve akrobat gösterileri ve 25 tona yakın boyanın kullanılacağı ‘Life in Color Festival İstanbul’, Avrupa’nın farklı ülkelerinden binlerce müzikseveri de İstanbul’da ağırlayacak.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan You Kill Me başlıklı makalemizde 2007, Beni Deli etme HD İzle ve Beni Deli etme İndirmeden İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, Okunma 02 Ağu 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!