Bodrum’da düzenlenen ‘Princess Of The Globel 2016’ yarışmasına katılan 24 ülkenin güzeli, Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği’nde düzenlenen gecede jüri karşısına çıktı. Ermeni organizatör Ashot Khachatryan, Jolly Tur ve Bodrum Aktüel Dergisi tarafından düzenlenen ve Titanic Deluxe Otel’de 1 hafta kamp sürecini geçiren güzeller, yarışmada birinci olabilmek için mücadele etti. Güzeller ilk olarak geleneksel kıyafetleriyle sahneye çıktı. Ardından bikinili olarak jüri karşısında boy gösterdi. Güzeller son olarak, gece kıyafetleri ile sahnede yer aldı. Yarışmada Türkiye’yi İzmirli model, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2’nci sınıf öğrencisi 20 yaşındaki Sedanur Gürsel temsil etti.

Yarışmada Sibiryalı güzel Luliia Vaganova birinci olarak kasım ayında Malezya’da yapılacak olan Kainat Güzellik Yarışması’na katılmaya hak kazandı. Yarışmada 23 yaşındaki Rus güzel Luliia Sukhinina ikinci, 26 yaşındaki Kongolu Catharine Mayila üçüncü, 25 yaşındaki Namibyalı güzel Georgina Voronova dördüncü ve 24 yaşındaki Romanyalı güzel Denisa Georgiana Mladin beşinci oldu.

Dereceye giren güzeller, ödüllerin verilmesinin ardından, hep birlikte kutlama pastasını kesti.
Nilüfer DEMİR/BODRUM(Muğla), (DHA)

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Fuerza Bruta ilk kez Türkiye'de başlıklı makalemizde Bruta, Fuerza ve ilk hakkında bilgiler verilmektedir.

Okunma 05 Eki 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!