Bilgisayarı eve alıp kurmadan önce herkesin aklındaki tek sorudur “En Kaliteli Bilgisayar Markası Hangisi?” diye. Bende ilk zamanlar bilgisayarıma sahip olmadan aklıma takılan sorulardan biriydi. Her neyse ki sonuçta aldım bir VESTEL PLANET ama şimdi pişmanım desem yeridir. Konuyu kendime saptırmadan yukarıdaki başlık altındaki yazıma devam edeyim. Şimdi hep beraber en güzel bilgisayar markasını göreceğiz. Birazdan yazacağım ilk 5 marka insanlarımız tarafından yapılan bir ankette en çok oy alanlardır. Anket sorusu başlığımızla aynıydı tekrardan buraya yazmaya gerek duymadım. Buyurun en gözde masa üstü bilgisayar markaları sıralaması.
1] HP: Parçaları bakımından olsun kalitesi bakımından olsun her zaman number one(1 Numara).
2] Casper: Kasa içindeki parçaları kalitesiz diyorlar ama nedense 2. sırada gidiyor. Şaşırdım.
3] Vestel: Aman benim dilim bu markadan yandı sizinki yanmasın bunu görmemezlikten gelin.
4] Acer: Hiç görmedim, kullanmadım ve de bilmiyorum yorum yok benden.
5] Aidata: Son çıkan teknoloji harikası denilemez ama ucuzluk bakımından iyi olduğu kesin.
Yukarıda okumuş olduğunuz PC markaları Türkiye’de en çok kullanıcıya sahip olan ürünlerin önünde geliyorlar. Peki, sizce bunlar en iyilerimi? Bana göre değiller ama birde sizden gelecek yorumlara bakalım. Belki farklı görüşlere sahipsinizdir. Yeni kendine bilgisayar alacaklara da yardımcı olursunuz bu konuda bilgilenmeleri açısından.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype