Başbakan’ın makam aracı ayrıldıktan kısa bir süre sonra Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner’in makam aracının ofise gelmesi dikkat çekti.

Dolmabahçe’deki Başbakanlık ofisinin önünde alınan geniş güvenlik önlemleri dikkat çekiyor. Başbakan Erdoğan’ın Bakırköy’de bir programa katılmak için ofisten ayrılması bekleniyordu.

Tam bu sırada Başbakan’ın makam aracının içinde bulunduğu konvoy ofisten çıkış yaptı. Başbakan Erdoğan’ın aracın içinde olmaması dikkat çekti. Başbakan’ın makam aracının ofisten ayrılmasından kısa bir süre sonra Genelkurmay Başkanı Işık Koşaner’in ofise gelmesi dikkat çekti. Başbakan’ın Koşaner ile son gelişmeler hakkında görüşme yapmak için bir araya geldiği tahmin ediliyor. Öte yandan Başbakan Erdoğan’ın helikopter aracılığıyla Atatürk Havalimanı’na gideceği ve oradan Bakırköy’deki programına katılacağı öğrenildi.

CİHAN

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Google+ YouTube 

Bir önceki yazımız olan Ehilyet sınavında 58 gözaltı başlıklı makalemizde ehliyet sınavı ve ehliyet sınavı gözaltı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Okunma 13 Şub 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!