ESP üyesi 6 kişi, Torba Yasa’nın geri çekilmesi talebiyle Unkapa’nın eylem yapmak istedi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İstanbul Bölge Müdürlüğü’ne doğru yürüyüşe geçen grup, Unkapanı Köprüsü’nü trafiğe kapatmak istedi. Pankart açarak köprüye doğru yürüyen ESP’lilere, bölgede görevli bir trafik polisi engel olmaya çalıştı.

Ancak trafik polisinin kaldırıma çıkmaları yönündeki uyarıları göstericileri ikna etmeye yetmedi. Tek başına göstericilerle mücadele etmeye çalışan polisin yardımına, sıkışan trafikte mağdur olan sürücüler yetişti.

Sürücüler ile göstericiler arasında arbede yaşandı. Olay yerine gelen sivil polislerle sürücüler, göstericileri kaldırıma doğru itmeye çalıştı. Bu sırada göstericilerden biri yere düştü. Kaldırıma çıkarılan göstericiler, yürüyüşe buradan devam etti. 6 gösterici, yürüyüşü tamamladıktan sonra sessizce dağıldı.

İHA

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Google+ YouTube 

Bir önceki yazımız olan Kabataş-Bağcılar arası 65 dakikaya indi, aktarma bitti başlıklı makalemizde bağcılar, hat ve kabataş hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, Okunma 03 Şub 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!