Müziği, dansı ve akrobasiyi 70 dakikanın içine sığdıran Fuerza Bruta, New York, Buenos Aires, Londra, Mexico, Pekin, Tel Aviv ve Miami’den sonra İstanbul’da izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. 16-29 kasım tarihlerinde Volkswagen Arena’da olacak Fuerza Bruta, sergilendiği ülkelerde 5 binin üzerindeki performansla toplam bugüne kadar 5 milyon kişi izledi. Fuerza Bruta’nın amacı, seyirciyle zihinsel bir bütünlük kurarak ilham ve yaratıcılığın bir arada yaşandığı bir duygu bağı kurmak olarak belirtildi.

Toplam 10 bölümden oluşan Fuerza Bruta, teknoloji ile sanatın bir araya geldiği izleyicilerin 360 dereceyle izleyebilecekleri bir sahne ve akıllara durgunluk veren görsel efektler ile muazzam bir illüzyon yaşatacak.

İspanyolca’da ‘ağzı açık bırakacak, şaşırtıcı, heyecan verici’ anlamına gelirken Fuerza Bruta, dev kadrosuyla müzik, su, dans ve akrobasi ile örülü muhteşem bir gösteri sunacak.

Orkun Serhan SUFRACI/İSTANBUL,(DHA)

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Tarık Akan için söyledi başlıklı makalemizde Emel sayın ve tarık akan hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,,, Okunma 05 Eki 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!