Bilgisayarında büyük boyutlu Gif resimleri bulunduranların en büyük sıkıntısı resmi büyütmek, küçültmek. Hepimizin bilmiş olduğu üzere Png, Jpg, Bmp resimlerini bilgisayarımızda bulunan Paint veya diğer resim düzenleyici programlarla boyutlandırabiliyoruz. Ama Gif formatındaki resimleri bu şekilde boyutlandırmak mümkün değil. İşte bende bu sorunu ortadan kaldırmak için resim büyülten ve küçülten program aradım. Araştırmalarım sonucu baya çok programla karşılaştım ama en işe yarar olanın ismini size vermek istedim. Sizinde işinize yarayabilir çünkü ben böyle programı arayış içerisindeydim sonunda buldum. Küçültmüş olduğunuz resimlerin görüntü kalitesi bozulmaksızın kaydetmenizi sağlıyor. Kullandığınızda bana hak vereceksiniz ve ne kadar kaliteli olduğunu göreceksiniz. Teşekkürlerinizi yorum kısmından gönderebilirsiniz çiçekleri de eve yollayın ♣ GIF Resizer Programını İndir

Kurulumu: Yarıdaki exe dosyasını bilgisayarınıza yükledikten sonra kurulum falan yapmanıza gerek kalmıyor. Tıklayıp direk resim boyutlandırma işlemine başlayabilirsiniz.

Örnek Resim Boyutlandırma : 

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Benzer Yazılar

Internet Sansürü

Internet Sansürü

12 Mar 2014
En Gerçekçi Oyun

En Gerçekçi Oyun

05 Şub 2014
Seçmeli Dövüş

Seçmeli Dövüş

22 Oca 2013

Yorumlar

Yorumlar(1 )

Sen de Yorumla!