Sesli, Sesli Chat, Sesli Sohbet, Sesli Chat Siteleri, Kameralı Sohbet

Hakkımızda Türkiyenin En kaliteli Sesli ve Görüntülü sohbet odalarina Hosgeldiniz. Türk kültürümüzün vazgecilmez eglencesi olan Sohbetin tadini İnternet alemine tasidik. Sesli sohbet odalarimizda seviyeyi bozmadan özgürce sohbet edebilir, oyun oynayabilir ve müzigin keyfini cikartabilirsiniz.

Acsesini.Com 2008 yılında  By-BiLinmez  tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden beri en önemli ilkeleri doğruluk ve dürüstlük olmuştur. Acsesini.Com olarak Türkiye’nin en büyük sesli chat ve sesli sohbet sitesi olma yolundaki idealimiz devam etmekdedir.

Arkadaşlık, bilgi, eğlence portalımızda istediğiniz herşeyi bulabilirsiniz. Acsesini.Com tamamen siz ziyaretçilerimiz için tasarlanmıştır. Bu tatlı ve seviyeli ortamda ne ararsanız var. Öncelikle yildizsesli yönetimi size yakışır ölçüde sohbet ortamı sağlamayı hedef edinmiştir. Türkiye’de en kaliteli sesli sohbet, sesli chat ortamı yaratmak ilkemizdir. Acsesini.Com satılık veya kiralık değildir. Nick ve sesli sohbet odaları Acsesini’ne ait olup, sorumluluğu kullancılara aittir. Nick ve sesli sohbet odalarında oynamalar yapılabilir, istenildiği takdirde yetki kullanıcıdan alınabilir, gerektiği takdirde üyelik silinebilir. Acsesini.COM yönetimi sesli sohbet odalarında yaşanan ve yaşanacak sorunlar ve olaylar ile ilgili hesap verme zorunluluğunda değildir.

sesliyoutube sesli panel sesli panelci