15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan operasyonlar kapsamında polis, Levent’teki Harp Akademileri Lojmanı’na baskın düzenledi. Sivil ve zırhlı araçlarla gelen polis, lojmanlardaki 11 evde arama yaptı. Operasyon sırasında bir resmi polis aracının lojman girişinde, ‘Akrep’ diye tabir edilen zırhlı araçların da lojman bahçesinde güvenlik önlemi aldığı görüldü.

15 Temmuz darbe girişimi sonrası başlatılan soruşturma kapsamında Levent’teki Harp Akademileri Lojmanı’nda 6 askeri personel daha gözaltına alındı.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından yürütülen soruşturma kapsamında, 25 Temmuz’da Levent’teki Harp Akademileri Lojmanı’na yapılan baskında 40 kişi gözaltına alınmıştı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda ele geçirilen dökümanları inceleyen ekipler soruşturmayı genişletti. Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri sabah erken saatlerde Levent’teki Harp Akademileri Lojmanı’na ikinci kez operasyon düzenledi. Operasyon kapsamında 11 askeri personelin evinde arama yapıldı, 6 asker gözaltına alındı. Şüpheliler sorgulanmak üzere emniyete getirildi.
Hayati KILIÇ – Ozan URAL / İstanbul – DHA

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan You Kill Me başlıklı makalemizde 2007, Beni Deli etme HD İzle ve Beni Deli etme İndirmeden İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, Okunma 02 Ağu 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!