Rafet El Roman, ikinci kez evleniyor! Ünlü popçu, kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi Ceren Kaplakarslan ile nişan yüzüğü taktı. Nişan töreni; Ceren’in Almanya’da yaşayan annesinin evinde, aile arasında yapıldı.

“DÜĞÜN HAZIRLIĞI İÇİNDELER”

Rafet El Roman, Ceren Kaplakarslan’ın kendisini razı ettikten sonra babasını da bu ilişkiye razı etmeyi başardı. Ciddi adımları atmadan önce Ceren’in babası ile anlaşmayı ihmal etmeyen ünlü şarkıcı amacına ulaştı.

Rafet El Roman; kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi Ceren Kaplakarslan ile evlilik yolunda! Sanatçı, ilişkilerine karşı çıkan sevgilisinin babası; ünlü organizatör Atilla Kaplakarslan’ın da gönlünü kazanmayı bildi. Rafet, nikah masasına oturmayı planladığı sevgilisi Ceren’i zaten o yüzden Almanya’ya götürmüştü. Ceren; Rafet’in annesi ve akrabalarıyla tanışıp yeni ailesiyle kaynaştı.

“KIZIMIN MUTLULUĞU ÖNEMLİ”

Uzun süre bu beraberliğin karşısında duran baba Atilla Kaplakarslan; ilk kez GÜNAYDIN’a konuştu ve düşüncelerini anlattı:

“Kızımın mutluluğu dünyadaki her şeyden daha kıymetli. İlk başta Rafet’in karışık bir özel hayatı olduğu için ilişkiye karşıydım. Ceren’in üzülmesini istemiyordum ama baktım ilişkileri ciddi, bana artık saygı duymak düşer!”

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Sunucuya KJ'li sansür! başlıklı makalemizde Sunucuya KJ'li sansür! haberi ve Sunucuya KJ'li sansür! oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!