Etiler’de bir kebapçıda albümünün tanıtımını yapan Derya Sahil Eroğlu, 4 Ekim dünya hayvanlar gününde hayvanlara dikkat çekmek istedik. İnsanların duyarlılığını artırmak istedik bu konuda. Doyuran kareler, güzel bir proje. Belirli bir meblağ ödüyorsunuz, o meblağ ile mama alıyorsunuz . Yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının karnı doyarken hiç bir ücret ödemeden fotoğraflarınızı çekiyorlar bence çok güzel bir sosyal sorumluluk projesi dedi.

Kendisi tarafından ‘Aile albümü’ olarak tanımlanan Derya Sahil Eroğlu albümünde yer alan 9 şarkıdan 4 ‘ü babası Sıtkı Sahil tarafından bestelendi. Şarkıların tamamının düzenlemesi Eroğlu’nun kardeşi Buğra Sahil tarafından yapıldı. Buğra Sahil aynı zamanda “Sabır Taşı şarkısının Remix versiyonunu da hazırladı. Şarkıda Eroğlu’nun diğer kardeşi Mert Sahil de keman çaldı.

İdris TİFTİKÇİ İSTANBUL, (DHA)

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Bülent Ersoy Bodrum tatilinde başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okunma 07 Eki 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!