Hande Ataizi’nin izdivaç programındaki gelin adayının gafı evlilik programlarının foyasını açığa çıkardı.

TNT’de Hande Ataizi’nin sunduğu Dest-i İzdivaç programına katılan gelin adayı, canlı yayına bağlanan bir kadının anlattıklarıyla zor anlar yaşadı. Telefon ile programa bağlanan ve ismini Fidan Hanım olarak açıklayan kadın, evlenme amacıyla programa gelen gelin adayını tanıdığını, kendisinin evlenmek vaadiyle yaşlı insanları kandırıp mallarını ele geçirdiğini, babasını da bu şekilde kandırdığını söyleyince canlı yayında gergin anlar yaşandı.

“Babamı kandırıp dini nikah ile birlikte oturan ve parasını yiyen bu kadın sonra ortadan kayboldu babam da başka bir izdivaç programında bu kadını görünce çok üzüldü ve en sonunda üzüntüsünden öldü” diyen Fidan Hanımınn sözleri üzerine kendisini savunmak isteyen gelin adayının “Beni bütün programlar tanır” demesi ise Hande Ataizi diyecek laf bulamadı. Gelin adayı ise gaf üstüne gaf yapmaya devam etti. Söz alan seyircilerden biri hakkında “biz tanışıyoruz zaten bu beyefendiyle Star’dan” diyen gelin adayı gaflarına tüy dikti.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Acun Ilıcalı Bombayı Yine Patlattı başlıklı makalemizde acun ılıcalıdan bomba ve o ses türkiyeye sürpriz isim hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, Okunma 30 Tem 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!