Libya lideri Albay Muammer Kaddafi, bugün yine NATO’ya meydan okudu. Kaddafi, muhaliflere hitaben de ”Hainler, silahlarınızı bırakın. Teslim olmak ya da ölmek arasında seçim yapın” ifadesini kullandı.

Başkent Trablus’un 120 kilometre batısındaki Zalten’de sesli mesajla yandaşlarına seslenen Kaddafi, ”Korkmuyoruz. Onlara meydan okuyoruz. Hayatlarımızla, kadınlarımız ve çocuklarımızla bedel ödüyoruz. Düşmanı yenmek için canımızı feda etmeye hazırız” dedi.

Libya devlet televizyonundan yayımlanan bu mesajda Kaddafi, yandaşlarını başkentin güneybatısındaki dağlık bölge El Abal El Harbi’ye  yürüyüşe geçmeye de çağırdı.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Morbi in sem quis dui placerat ornare. başlıklı makalemizde acsesini, bomba ve fullsesli hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, Okunma 28 Tem 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!