Kadın dergilerinin isimlerine ulaşmak isteyen bayanlar öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu web sayfası tamamen sizlerin dergi ihtiyacını karşılamak için hazırlanmıştır. Sitemizin bu sayfadaki hizmeti sayesinde arama motorlarında binlerce kadınlara ait dergi isimlerini aramanıza gerek kalmayacak. Çünkü birazdan aşağıda sizlerle bayanlara ait ne kadar dergi ismi varsa paylaşacağız. Belki eksik olan isimlerde olabilir bu eksikliğimize af buyuruyoruz açığımızı sizlerin yorumlarınızda kapatmasını rica ediyoruz. İşte yararlanabileceğiniz en çok tutulan bayan dergilerinin isimleri.

1- Deryalı Fikirler

2- Heygirl

3- Elite

4- ElitKadın

5- Klass

6- Kadınca

Tabi isimler bunlarla yetinmiyor kısa süre içerisinde diğer dergilerin isimlerini de sizlerle paylaşacağız. Dergi değilde bayanlarla ilgili olan yenilikleri falan sesli öğrenmek içinde kameralısohbet odalarımızın içerisine ücretsiz bağlanın. Hem karşınızda olanlarla sesli konuşun hemde konuşanları dinleyin.

Funda KURT

Acsesini.Com Blog Editörü..

Bir önceki yazımız olan Abdest Nasıl Alınır ? başlıklı makalemizde Abdest Almak, Abdest Nedir ve Abdest Niyeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!