Son zamanlarda kadınların fazla yemek yemesiyle kilo sorunları da yeniden ortaya çıktı. Kadınlar durumlarından şikayetci ama bu durumda bile yemeklerden kaçmıyorlar. Bu da git gide kilo ve yağlarının artmasına sebep oluyor. Bunun içinde diyetisyenlere para vermekten kaçınmıyorlar. Bizim size ufak önerilerimiz olacaktır. Bunları yaparak hem paranızın cebinde kalmasını hem de bize teşekkür etmenizi istiyoruz. Yapmanız gereken çok basit aslında. Öncelikle 3 saatten fazla kesinlikle aç kalmamalısınız. Aç karnına kesinlikle spor yapmaktan kaçınmalısınız. Yiyeceklerinizi tabikide kısmalısınız. Bu durumda aşağıda size küçük diyet listemizi hazırladık umarız kilolardan kurtulursunuz.
SABAH: 2 dilim esmer ekmek bir kutu yağsız beyaz peynir ve taze sıkılmış meyve suyu

ARA ÖĞÜN: (mutlaka almalısınız) Meyve yiyebilir ya da ayran içebilirsiniz (isteğe göre)

ÖĞLE YEMEĞİ: 2 dilim esmer ekmek haşlanmış tavuk yeşilliği bol salata(yağını ve tuzunu fazla kaçırmadan) portakal suyu

ARA ÖĞÜN: Tatlı ya da yine meyve yiyebilirsiniz.

AKŞAM YEMEĞİ: 1 dilim esmer ekmek sebze yemeği haşlanmış tavuk ayran

Hatırlatma: Yediğiniz şeylerde kesinlikle yağın az olmasına tuzun az olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer tatlı yediyseniz gün içerisinde 4 meyve hakkınız varsa 1 hakkı silmelisiniz yani 3 meyve hakkınız kalacaktır. Düzenli olarak yaptığınız takdirde sizde kendinizdeki farkı göreceksinizdir. Baharatlı çok yağlı tuzlu tatlı şeylerden mümkün olduğu kadar kaçınmalısınız. Ve en önemlisi abur-cubur dan kesinlikle uzak durmalısınız. Şimdiden istediğiniz kiloda olmanız dileğiyle. Başarılar.

Funda KURT

Acsesini.Com Blog Editörü..

Bir önceki yazımız olan Google Pagerank Sorgulama Siteleri başlıklı makalemizde Pagerank Ölçer, PageRank Sorgulaması ve Pr Öğrenme Adresleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Okunma 29 Eki 2010

Yorumlar


Sen de Yorumla!