Kafkas, karşılaşma sonrasında yaptığı değerlendirmede, iki takımında beraberliğinin fayda getirmeyeceğini, takımının kazanmak için iyi oynadığını ve bunu hak ettiğini belirtti.

Hem Gaziantepspor hem de Galatasaray için sahanın zeminin biraz sıkıntı yarattığına dikkati çeken Kafkas, şöyle konuştu:

”Galibiyeti daha çok hak eden ve daha net pozisyonlar bulan Gaziantepspor’du. İkinci devrede Cenk Tosun ve Wagner transferleri takımı yukarılara taşıdı. Diğer oyunculardan da çok şey bekliyorum. Kupaya ortak olmak istiyoruz. Daha iyi olacağımıza inanıyorum. Galatasaraya da başarılar diliyorum. Biz de kupa yoluna baş koyduk. İyi ve centilmence bir maç oynadık. Bu köprünün altından daha çok sular akacak. Önümüzde 13 maç var. İlk başta çok zor maçlar oynadık. Bazı maçlar maalesef kısır geçiyor. Büyük bir takım olmak istiyorsanız sırasıyla herkese şans vermeniz lazım. Bu şansı da herkes çok iyi kullanıyor. Oyuncularımız da buna gayet iyi alıştılar.”

Gaziantepspor’un gurbetçi oyuncusu Cenk Tosun da galip gelmek için çok çalıştıklarını, yukarıya doğru tırmanmayı sürdürdüklerini söyledi.

Gaziantepspor’da olduğu için mutlu olduğunu ifade eden Cenk Tosun, ”Burayı ben tercih ettim, hem başkanımız hem de Tolunay hocamız beni çok istedi. Galatasaray’a tercih etmememde onların bir suçu yok. Aslında her şeyde anlaşmıştık. Ben Gaziantepspor’u tercih ettim. Hedeflerim çok büyük. Buradan tabii ki Avrupa’ya gitmeyi istiyorum. Ama daha çok çalışmam lazım” diye konuştu.

Dany Nounkeu da galip geldikleri için çok mutlu olduklarını belirtti.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Google+ YouTube 

Etiketler:, Okunma 13 Şub 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!