Kansız olan bir insan çok çabuk üşür. Kansızlık sorunu olan insanda demir ve çinko eksikliğide gözükmektedir. Demir ve çinko vücudumuzun ihtiyaç duyan en önemli minarelerindendir. Bu sayfamızda ise sizlere kansızlığı önleyecek ve mineral ihtiyacınızı düzenli şekilde karşılayacak besinlerin isimlerini sunacağım. Eğer sizde’de kansızlık varsa yapmanız gereken aşağıdaki besinlerden düzenli şekilde faydalanmanız. Çünkü en ideal yiyecek listesini sizler için hazırladım. 🙂

Kansızlığa İyi Gelecek Besin İsimleri:
1) Sabah kahvaltısına Pekmez
2) Akşam yemeğinde Kırmızı Et
3) Gün ortasında Yeşil yapraklı sebzeler
4) Tahin helvası
5) Yumurta

Kansızlık probleminiz var ise yukarıda belirtmiş olduğum besinlerden yararlanın. Emin olunki bu yiyecekler kışın kansız kalmamanızı vücudunuzun sağlıklı olmasında en büyük rolü üstleneceklerdir. Eğer sizlerinde bu yiyeceklerden hariç eklemek istediğiniz besin isimleri varsa yorum kısmını kullanabilirsiniz. Sağlığınızın sağlıklı yaşam için önemli olduğunu unutmayın.

Funda KURT

Acsesini.Com Blog Editörü..

Bir önceki yazımız olan Google Pagerank Sorgulama Siteleri başlıklı makalemizde Pagerank Ölçer, PageRank Sorgulaması ve Pr Öğrenme Adresleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!