Karayip Korsanları serisi okyanusa çıkmaya hazırlanıyor. Karayip Korsanları 26 Mayıs 2017’de ekranlara geliyor. Karayip Korsanları 5’i yazan ve yönetecek olan Rian Johnson. Rian Johnson. Rian Johnson sadece Karayip Korsanları’nın kaptanı değil ayrıca Yıldız Savaşları’nın 2017 yılındaki çekilecek filminde başında olacak.

Karayip Korsanları 5 ilk İngiltere’nin başkenti olan Londra’da çekilmeye başlanacak. Baş rolde Jack Sparrow karakterini dünyaya sevdiren oyuncu Johnny Depp var. Kadroda Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit serisinde Legolas karakterine hayat veren Orlando Bloom da oynuyor. Hatırlanacağı gibi Orlanda Bloom Karayip Korsanları 1-2-3 serisinde oynamıştı.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan You Kill Me başlıklı makalemizde 2007, Beni Deli etme HD İzle ve Beni Deli etme İndirmeden İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Okunma 04 Şub 2016

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!