Kendine zengin koca arayan bayanların dikkatine! Artık hayalinizdeki zengin kocaları çevrenizde aramanıza gerek yok. Çünkü açmış olduğumuz sohbet odalarının içerisinde aklınızda hayalini kurduğunuz eş adaylarını bulabilir bir ömür boyu mutluluğu yakalayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken üyeliksiz odalarımıza bağlanmanız zaten gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. Lütfen odalarımızın içerisinde kendinizi aşacak davranışlardan uzak durmaya özen gösteriniz. Saygın kişiler arıyorsanız öncelikle kendiniz saygıyı karşınızdakine gösterin. Şunu da unutmayın ki kendinize yapılmasını istemediğiniz hal ve hareketleri karşınızdaki hiçbir insanımıza yapmayınız. Zengin kocam olsun hayaliyle odun gibi yanıp tutuşan bayanlarımıza Allah yardım etsin diyoruz. Kısmetiniz açık gönlünüz huzurla dolsun inşallah. Söylenecek başka söz yok buyurun sohbed odalarımıza.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Benzer Yazılar

ÖZLEDİM SENİ..

ÖZLEDİM SENİ..

12 Ağu 2011
Sanalda Aşk Varmı

Sanalda Aşk Varmı

01 Eki 2010

Yorumlar

Yorumlar(449)
    • SERHAT 10 Temmuz 2017

      Merhabalar istanbul Avrupa yakasından serhat ben 25 yaşında esmer tenli bakimli neşeli ve yakışıklı biriyim madı durumum iyi buraya ilan verme sebebim yanliz olmam yüz yüze görüşeceğim dürüst ne istediğini bilen bi bayanla tanışmak istiyorum gerektiğinde madı manevi her konuda yardımcı olurum bana vatsaptan ulaşabilirsiniz iyi geceler 05327039866

    • veysel 24 Ağustos 2017

      merhaba ilanımın kaldırılmasını arz ediyorum

1 21 22 23

Sen de Yorumla!