Kova Burcu ( 20 Ocak- 18 Şubat ) :Kova burçları gerçek konuşan, ileriyi düşünen ve akıllı davrananlardır. Bencillik konusunda titiz davranırlar ve çevresindeki insanlara karşı sevgi doludurlar. Tanıdıklarını mutlu etmeyi; cinsiyet ve ırk ayrımcılığı yapmadan herkesin eşit özgürlüğü kullanmasını isterler. Herkese karşı sıcak kanlıdırlar fakat samimi olduklarının yanı sıra dostça davransalar da her zaman insanlar arasında mesafe bırakırlar. Bunlarda bazı burçlar gibi kısıtlanmayı sevmezler özgürlük yandaşılar. Aşk konusunda karşısındakine bağlanmaktan hoşlanmazlar. Aşkın yanı sıra aile yaşamıda zor geliyor. Çok yönlü manevraları oldukları için çevresindekilere karşı zor anlaşılırlar. Güven ve düsütlük konusunda bir numaralar. Kendilerine düşen görevi başarılı yaptıklarında keyifli olurlar. Maddi konuya değer vermezler. Kovaların fazla sağlık sorunu olmaz, çünkü hastalıklara karşı önlemlerini alırlar ve sağlık konusuna yenik düşmezler. Fark yaratmayı seven kovalar aktivelerden hoşlanır ve spor yapmayı eksik etmezler.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Arkadaş Arama Sitesi başlıklı makalemizde arkadaş arama, arkadaş bul ve arkadaş edin hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Okunma 01 Eki 2010

Benzer Yazılar

Aslan burcu kadını

Aslan burcu kadını

03 Ağu 2011
Akrep burcu erkeği

Akrep burcu erkeği

03 Ağu 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!