Mısır Sınır Muhafız Kuvvetleri’nin, Mısır-İsrail sınırını geçmek isteyen kaçak göçmenlere ateş açarken İsrail ordusuna ait bir askeri aracı yanlışlıkla vurduğu bildirildi.

Mısır’da yayımlanan bağımsız El Masravi gazetesinin internet sitesinde yer alan habere göre, AFP’ye konuşan İsrail ordu sözcüsü, Mısır Sınır Muhafız Kuvvetleri’nin açtığı ateşin göçmenlere ve İsrail askerlerine bir zarar vermediğini, sadece bölgede devriye gezen bir askeri araca isabet ettiğini, araçta hasar olduğunu söyledi.

Her yıl binlerce Afrikalı göçmen, iş imkanı ve daha iyi yaşam koşulları için Mısır ile İsrail arasında 250 kilometre uzunluğundaki sınırı kullanarak, yasa dışı yollardan İsrail’e geçmeye çalışıyor.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Morbi in sem quis dui placerat ornare. başlıklı makalemizde acsesini, bomba ve fullsesli hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!