Teknolojinin sürekli gelişmesi, insanları yeni platformlara sevk etmekte olup, devamlı bir arayış içerisine sürüklemiştir. Bu nedenle insanların isteklerinin sürekli gelişmesi ve değişmesi sosyal medya geliştiricileri tarafından dikkate alınıp bu istekler doğrultusunda yeni yazılımlar ve sisteme yeni özellikler eklemeye çalışmaktadırlar.   Son zamanlarda gelişmekte olan sesli ve görüntülü sohbet platformları insanların bu ihtiyaçlarını belli bir süreliğine de olsa gidermiş olup, yeni eklentiler ve sistemler üzerinde çalışmaya başlamışlardır.

mobil-sohbetBu çalışmalar neticesinde sesli ve görüntülü sohbet platformlarını kullanan insanlar sadece ev veya iş yerlerindeki kişisel bilgisayarlarından değil artık mobil cihazlarından da bu özelliği kullanmaya başlamışlardır. Uzun yıllardır sitemizde hizmet vermekte olduğumuz sesli ve görüntülü sohbet odaların da siz kullanıcılarımızın bu isteklerini yerine getirmekten son derece mutluluk duymaktayız. Sohbet odalarımız belirli yöneticiler tarafından yönetilen ve kişilerin kendi sanal dünyası olarak tanımladığı alanlarda keyifli ve eğlenceli dakikalar yaşamakta ve kendi iç dünyasını sevdikleriyle ve arkadaşlarıyla paylaşmaktadır. Sizlerin güvenliğini ve huzurunu sağlamak amacıyla görevli kişiler sürekli denetim yapmaktadırlar. Sizlerin çeşitli istekleriniz doğrultusunda farklı sohbet odalarında eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Size sunduğumuz imkânlar sayesinde mobil cihazlarınızdan sesli ve görüntülü sohbetler yapabilirsiniz.

Sistemimiz webRTC tabanlı olup Chrome, Firefox ve Opera üzerinden son derece yüksek ses ve görüntü kalitesi sunmaktadır. Fakat sistem yeni olduğu için diğer tarayıcılar tarafından desteklenmeyip sadece normal chat imkânı sunmaktadır. En kısa zamanda bu sorunun ortadan kalkacak olması diğer tarayıcılardan da rahat rahat girilebileceği anlamına geliyor. Sesli ve görüntülü sohbet odaları yeni insanlar tanımanızda ve özgüven kazanmamızda sizlere büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Şimdi sohbet odalarımızda keyifli ve eğlenceli vakitler geçirme zamanı…

Hazırlayan: By-BiLinmez

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Seviyeli Ve Ciddi Sohbet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okunma 14 Şub 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!