Ücretsiz WordPress Responsive Temaları

Bu yazıyı yazmadan önce çok uzun süreli araştırmalar yapıp Ücretsiz WordPress Responsive tema lar ı deneyip tek tek test edip işinize yarayabilecek temaları toparlamak istedim. Tema ararken çok sıkıntı çektiğimi belirtmek isterim bu yüzden ücretsiz olup maximum faydayı sağlayan temaları topladım Kişisel kullanım için ,bloglar için ve bir çok şey için kullanabilirsiniz umarım işinizi görür küçük bir teşekkür yorumu yeterli.

Blogger

İlk temamızın adı blogger  temaları sıralarken en çok beğendiklerimin başında yer alan bu tema çok sade temiz bir izlenim bıraktı gözümde Responsive oluşu ayrı bir güzel tabi hızlı ve sade oluşu bu temayı vazgeçilmez kılabiliyor.

Blogger-wordpress-tema

 

Ücretsiz İndir   Önizle

GoPress

Oldukca sade temalardan biri de bu hafif tasarımıyla magazin, yerel haber blogları veya moda sitelerine uygun bir tema olduğunu düşünüyorum benim fikrim tabiki bu farklı alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir şimdilik aklıma gelenler bunlar.Reklam alanları gayet görünür ve güzel konumlandırılmış adsense gelirlerine faydası olacakdır.Responsive özelliği ile mobil ve tablet kullanıcılarını düşünmüş olmaları ayrı güzel

GoPress-tema-türkce-wordpres-ücretsiz

 

Ücretsiz İndir   Önizle

 

Hueman

Bu tema da ötekileri gibi beni kendine çeken bişeyler var bu durum sadece bende olmasa gerek ki kısa sürede bir çok WordPress site sahibinin  ilgisini çekmiş ve kullanılıyor Responsiveler arasında deneyip memnun kaldıklarımın başlarında geliyor. Okunurluk ve çoğul ziyaretci oranını arttırdığını söylemek yanlış olmaz sanırım.  Çeşitli farklı stiller mevcut bunlarında resmini koyuyorum belki ilginizi çeker.

Hueman-responsive-tema

Hueman-responsive-tema2

Hueman-responsive-tema3

Ücretsiz İndir   Önizle

 

Zalive

Bu tema da kişisel kullanım ve blog için güzel bir tercih olacaktır. slider olması biraz farklı kılıyor bu temayı  WordPress içinde  tema bölümünden de bulabileceğiniz bir tema

zalive-wordpres-blog-teması-responsive-indir

Ücretsiz İndir   Önizle

Nova

Bu tema ile kişisel yazıların yazıldığı bir blog yapılabilir ve gezi yazıları yazılabilir bu işler için çok uygun bir tema

Nova-responsive-tema

Ücretsiz İndir  Önizle

 

Ribbon

Evet gelelim bizim de kullanmış olduğumuz temaya bu temayı gayet canlı buldum ve kaliteli bir şekilde kodlanmış ,reklam yerleri özenle seçilmiş hızlı sade yönetim paneli gayet basit beğenenler kullanabilir tavsiyemdir. İndirmeniz yayımlayan siteye üye olmanız şart fakat ben önceden üye oldum yayımcıların sitelerinden indirme linki bırakıyorum aşağıda bulabilirsiniz
ribbon-teme-responsive-indirtr

Ücretsiz İndir   Önizle

 

Point

Kaliteli bir tema olduğunu ilk bakışta hissettiren bir görsele sahip çeşitli amaçlarınıza göre rahatlıkla kullanacağınızdan eminim kullanımı basit kolay bir yönetim paneli var çeşitli kısayolları kullanarak işlerinizi basitleştiren bir tema.

Point-WordPress-Theme

 

Ücretsiz İndir   Önizle

Sizinde beğendiğiniz bir ücretsiz responsive tema var ise yorum olarak bize bildirebilirsiniz.
Bilgi paylaştıkca güzel.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan You Kill Me başlıklı makalemizde 2007, Beni Deli etme HD İzle ve Beni Deli etme İndirmeden İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Okunma 02 Şub 2016

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!