Kişisel günlüğümüzde genellikle yeni bir albüm, sanatcı çıktığında türkiye müzik piyasasında korsana hayır orjinala evet nedeniyle insanlarımız ekonomi sıkıntı yaşadıkları için internet kullanıcılarıda sanalda bulmuş oldukları muzık programlarıyla indirmek istediği müziklere ulaşabiliyorlar. Peki indirdiğiniz müziklerin sizlere ne gibi zararı olabilir biliyormusunuz bence bir çoğunuz bunları kesinlikle bilmeden, öğrenmeden hareket ediyor. Sonraki pişmanlıklarınız fayda etmediği içinde çıkmazlara düşüyorsunuz ben sizlere maddeler şeklinde anlatıyım kolayca anlamış olursunuz.

1. TTNET,ADSL kotanız sınırlıysa kota aşmalarında en büyük etkenlerden biride download etmiş olduğunuz parçalardır.
2. Kullandığınız programlar virüs korumalı değildir bunun üstüne birde bilgisayarınızda güvenlik açısından antivirüs yoksa bütün dosyalarınıza yazık olcak.
3. Windows işletim sistemleri dosyanızda hata oluşabiliyor. İndirilen herşey önce vırus taramasından geçmesi lazım diye düşünüyorum.

Tavsiye olarak ARES’i önerebiliriz…

Funda KURT

Acsesini.Com Blog Editörü..

Bir önceki yazımız olan IE9 gazı aldı bir kere başlıklı makalemizde ie9 avantajlari, ie9 download ve ie9 hatalari hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Okunma 01 Şub 2011

Benzer Yazılar

Aoao Video Watermark

Aoao Video Watermark

19 May 2012
Joboshare DVD Creator

Joboshare DVD Creator

19 May 2012

Yorumlar


Sen de Yorumla!